+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Техніка шиацу в масажері для ніг

Техніка шиацу в масажері для ніг, купити масажер для ніг в КиєвіСхідна техніка масажу спрямована на розробку рефлекторних точок. Такі точки розміщені по всьому тілі, але на стопі їх особливо багато. Кожна точка пов'язана з роботою внутрішніх органів через нервові закінчення. При натисканні на акупресурну точку проходить сигнал, що стимулює роботу того чи іншого органу. Інженери підхопили ідею рефлексотерапії, щоб запустити у виробництво масажери, що працюють по техніці шиацу.

Принцип дії

У більшості моделей масажерів для ніг вмонтований роликовий механізм. Роли мають різну форму і виступи, які при запуску механізму рухаються уздовж стопи і натискають на біологічно активні точки. Не завжди процедура приємна. Адже больові відчуття свідчать про запальні процеси в організмі.

Після проведення пробних процедур налагоджують щоденні сеанси. Прилад працює від мережі. Час масажу регулюється таймером. Ноги встановлюються в ніші або на платформу, затягнуту чохлом. Роликові елементи налаштовані на розтирання і натиснення на окремі точки стопи, як і вимагає техніка шиацу. У глибоких нішах розміщують повітряні подушки, за допомогою яких ступні притискаються зверху і не зрушуються з місця під час роликового масажу.

Ефект лімфодренажного масажу забезпечує інфрачервоний прогрів. Ступні нагріваються знизу, і приємне тепло розливається по всьому тілу.

Результат застосування техніки шиацу

Принцип східної масажною технології спрямований на профілактику захворювань і відновлення балансу в організмі. Завдяки такій технології, застосовуваної в массажері для ніг, користувач отримує:

  • Приплив крові до нижніх кінцівок, зникнення спазмів і набряків.
  • Зменшення болю в ногах у посттравматичний період.
  • Розслаблення нервової системи і полегшення депресії.
  • Розвантаження судин від солей і зниження артеріального тиску.
  • Формування правильного вигину стопи і профілактику плоскостопості.
  • Виведення зайвої рідини і шлаків з організму.

Підтвердженням результативності застосування техніки шиацу в массажері для ніг стане поліпшення загального стану організму через кілька щоденних процедур масажу. Користуватися приладом нескладно. Апарат зроблений спеціально для індивідуального користування. Купити масажер для ніг ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. Здоровий спосіб життя починається з масажу шиацу, проведеного за допомогою масажеру для ніг!