+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Масажер для п'яткової шпори

Одним з факторів, що створюють негативний вплив на здоров'я ніг, є п'яткова шпора, що з'являється в точці найбільшого навантаження тканинами під вагою тіла. Це окостеніння підошовної зв'язки в місці її з'єднання з кісткою, що розвивається на тлі плантарного фасциіту. За своєю формою така мікротравма, що носить хронічний характер, нагадує загострений шип, що і пояснює її назву.

Причин, що викликають проблему, досить багато, результатом стає травма сухожилля в супроводі мікроскопічних надривів, що веде до запалення і поступового утворення кісткового виросту в формі шипа. Через передавлювання м'яких тканин стопи в області п'яти спостерігаються сильні болі, що з'являються під час різних рухів.

Чому з'являються п'яткові шпори

Медики виділяють кілька основних причин, наявність яких збільшує ризик утворення п'яткових шпор:

 • Старіння організму, при якому в області п'яти знижується товщина підшкірного жиру, що служить амортизаційним прошарком, і знижується його захисна функція. У жінок такий стан може проявити себе після сорока років.
 • Надмірна маса тіла.
 • Інтенсивно проводяться заняття спортом при відсутності грамотно підібраного взуття, що призводить до пошкодження п'яткової кістки гострого і хронічного перебігу.
 • Навантаження на п'яту протягом тривалого часу.
 • Наявність поздовжньої плоскостопості. При цій патології навантаження, яка припадає на стопи, розподіляється неправильним чином. Саме ця причина викликає розвиток п'яткової шпори в 90% всіх випадків.
 • Наявність різного роду захворювань, пов'язаних з порушеними обмінними процесами, з недостатньо високою прохідністю судин або з порушеною циркуляцією крові. Це можуть бути подагра, запалення внутрішніх оболонок артерій з переважним ураженням артерій ніг, атеросклероз, що вражає судини ніг і інші патологічні процеси.
 • Хронічні хвороби з запальними процесами, що протікають в суглобах - артрит або поліартрит.
 • Патологічні процеси в хребетному відділі, негативно впливають на осьову навантаження.

Симптоми п'яткової шпори

Масажер для п'яткової шпориБіль в області п'яти - це основна ознака захворювання, причому посилення неприємного відчуття відбувається поступово в міру того, як збільшується сама шпора. Характер болю може бути гострим або пекучим, причому самі постраждалі кажуть про ілюзії застряглого в п'яті цвяха.

Осередком локалізації неприємних відчуттів може виступати внутрішня сторона п'яти, від епіцентру хворобливість поширюється по всій стопі. При цьому видимі зміни, як правило відсутні, іноді може спостерігатися набряклість і біль, якщо на п'яту зробити натиснення.

Розмір п'яткової шпори не впливає на силу болю, оскільки роль грає не стільки наявність виросту, скільки запальні зміни, що зачіпають тканини. Щоб підтвердити попередній діагноз, потрібно призначення рентгенографії.

Лікування п'яткової шпори

Існують певні принципи терапії п'яткових шпор:

 • З'ясовується причина проблеми і по можливості усувається - вживаються заходи для зниження ваги, переглядаються норми навантажень, підбирається зручне взуття. Постраждалу область потрібно максимально розвантажити, для цього використовують ортопедичні устілки, тимчасово застосовують підпяточник з центральним поглибленням або отвором в ньому. Тимчасово можна носити взуття з відсутнім задником.
 • Для зняття запалення використовують нестероїдні препарати, однак позитивний ефект проявляється тимчасово, до того ж потрібні комплексні лікувальні заходи.
 • Щоб посилити дію протизапальних, і розсмоктуючих препаратів призначають масаж стоп. Для отримання швидкого результату і значного полегшення болю можна купити масажер для п'яткової шпори. Пропонуємо вам розглянути наступні ефективні масажери для стоп при п'ятковій шпорі.

 

Масажер для п'яткової шпори

Творці масажної техніки Марутака справедливо вважають, що жити з болем не можна, якщо з нею можна впоратися навіть коли основна причина патології залишається невирішеною в повній мірі. Масажери для п'яткової шпори Marutaka Gold і Marutaka Gold Pro дозволяють проводити масажні сеанси без відвідування спеціалізованих салонів та лікувальних кабінетів, досягаючи приголомшливих результатів завдяки впровадженню інноваційних технологій і розширеному функціоналу.

На особливу увагу заслуговує технологія HEEL CARE, яку відтворюють спеціальні вилки, впливаючи на ахіллове сухожилля і попереджаючи утворення подошвенного фасциіту, характерною особливістю якого є поява мікро-надривів, що супроводжується болем і запальним процесом.

Наявність інфрачервоного прогріву дозволяє посилити терапевтичну дію на організм, користувач же може контролювати силу впливу приладу.

Модель Marutaka Gold

Зручний і комфортний у застосуванні масажер Марутака Голд для п'яткової шпори прекрасно підходить для домашнього використання. Прилад відрізняється компактністю, що не заважає йому проводити якісне розминння всіх зон стопи в режимі 3D. Для цього ноги розміщуються в спеціальних нішах і задається необхідна програма.

Модель Marutaka Gold Pro

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro виконує професійний масаж. Для проведення індивідуального налаштування виконується сканування ніг користувача та повне охоплення стопи повітряними подушками.  Унікальною особливістю є техніка SHAKE-SHAKE - це вібраційний вплив, який допомагає усунути втому, судоми, набряклість. Якщо ж використовувати масажер на постійній основі, поліпшується функціональність органів, загальне самопочуття. Роликові елементи ретельно розминають стопу ноги від пальців до п'яти незалежно від розміру ноги.

Масажер Marutaka для п'яткової шпори допомагає:

 • усунути біль;
 • збільшити еластичність зв'язок;
 • ретельно розім'яти всю поверхню стопи від кінчиків пальців до п'яти;
 • розім'яти біологічно активні точки, при натисканні на які проводиться якісна фізіотерапевтична процедура, яка допомагає оздоровити все тіло;
 • підвищити імунітет;
 • усунути запальні процеси;
 • поліпшити метаболізм;
 • посилити опірність організму.

Для регулярного масажу в домашніх умовах досить купити масажер при п'яткових шпорах, який допоможе зробити профілактику остеофита, іншими словами, попереджає поява п'яткових шпор.