+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Масажер для ніг Марутака - кращий в лінійці масажерів!

Масажер для ніг Марутака – кращий в лінійці масажерів!Взявши за основу східні техніки масажу, здатні творити чудеса шляхом впливу на певні точки людського тіла, фахівці компанії створили унікальний масажер Марутака. Відгуки користувачів підтверджують високу ефективність приладу і його безсумнівну конкурентоспроможність на ринку масажною техніки. Масажер не тільки чудово імітує дії професійних масажистів, але і здатний відтворювати знамениту техніку Шиацу, стабілізуючу загальний стан організму, поліпшує сон і настрій. При цьому в процесі роботи пристрій виявляє патологічні стани внутрішніх органів, на які вказують хворобливі відчуття, що виникають в області, що проробляється. Наступним кроком стає передача нервового імпульсу, який стимулює організм до самостійного зцілення.

Як свідчать відгуки про массажер для ніг, сеанси масажу, що регулярно проводяться, дозволяють:

 

  • поліпшити функціональність ЦНС і властивості крові;
  • привести в норму тиск;
  • позбутися від болю в ногах, усунути застійні явища в судинній системі, що перешкоджає утворенню тромбів;
  • посилити імунітет.

 

Крім того, в залежності від обраного режиму масажер здатний надавати як розслаблюючу, так і тонізуючу дію, нейтралізувати негативні наслідки стресів. Такий ефект досягається завдяки конструкції крісла - як відомо, на стопі знаходиться безліч точок, масаж яких призводить до позитивного результату. Роликова система масажеру глибоко опрацьовує такі зони, а повітряні подушки чинять тиск на підйом стопи, роблячи процедуру більш інтенсивною. Різні режими дозволяють контролювати силу і глибину масажу.

Зручність використання досягається завдяки простоті управління приладом, використовувати масажер з максимальною віддачею можуть всі члени сім'ї. Відгуки користувачів підтверджують, що серед величезної кількості масажних пристроїв масажер для ніг від компанії Marutaka займає одне з лідируючих місць.

Серед відмінних рис можна виділити:

 

  • компактність і малу вагу;
  • надійність;
  • можливість вибору найбільш підходящого режиму впливу;
  • автоматичне відключення після закінчення процедури.

 

Доступна вартість багатофункціонального приладу теж відноситься до переваг виробу.