+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Який вибрати масажер для шиї?

Сидяча робота і малорухливий спосіб життя, неправильне харчування і погане екологічне оточення можуть призвести до розвитку шийного остеохондрозу та інших не менш серйозних патологій. В результаті може виникнути головний біль, сильна і швидка стомлюваність. Сеанси професійного масажу допоможуть поліпшити загальне самопочуття і усунути негативну симптоматику. Але такі процедури дорогі і забирають час, що не завжди зручно. Непоганою альтернативою можуть стати масажери для шиї, які у великих кількостях випускають компанії, що спеціалізуються на професійному обладнанні. Споживачеві ж залишається зрозуміти, який масажер для шиї вибрати, щоб отримати максимально ефективний вплив.

Які бувають масажери для шиї?

Для початку слід розібратися, які бувають масажери для шиї. Такі пристрої можуть відрізнятися зовнішнім виглядом, функціоналом, типом впливу. Багато моделей призначені не тільки для опрацювання шиї, але і для масажу плечей і спини.

Розглянемо, які бувають масажери для шиї:

 • Накидки. Кріпляться на спинках сидінь і крісел, розробляють шийно-комірцеву, спинну, стегнову і сідничну області. Пристрій досить дорогий, але зате має широкий набір функцій і програм, може виконувати комплексні масажі.
 • Комірний масажер. За виглядом нагадує валик в формі підкови, може закріплюватись в області грудей або підтримуватися руками за спеціальні петлі. Якщо розглядати, який масажер для шиї краще в плані зручності або цілеспрямованості впливу, переважні саме такі моделі.
 • Подушка. Зручна своєю компактністю і можливістю розминати шию і в сидячому, і в лежачому положенні.
 • Ручний масажер. Комплектується різними насадками, універсальний щодо зони використання. Не дуже підходить для самомасажу в плані зручності, але відрізняється розширеними можливостями та ефективністю.

Що стосується типу впливу, це можуть бути роликові, вібраційні, іноді лазерні і електромагнітні прилади. Найдорожчими є лазерні моделі, вони ж демонструють кращий терапевтичний результат.

Який масажер для шиї краще?

Який масажер для шиї вибрати багато в чому залежить від уподобань користувача та від очікуваного ефекту. Кращою стане та модель, якою буде не тільки продуктивно, але і приємно користуватися:

 • Вібраційні масажери. Такі моделі легкі і компактні, їх без труднощів можна брати з собою в подорожі, в офіс. Вібрації діють дуже м'яко і показані людям у віці, чий організм ослаблений.
 • Роликові масажери. Відмінний варіант, якщо важливо, який масажер для шиї вибрати для опрацювання м'язів уздовж шийного хребетного відділу. Ролики зазвичай виготовлені з пластикових або пружних силіконових матеріалів, швидкість і силу їх впливу можна регулювати. Допомагають зняти біль, поліпшити кровообіг, полегшити неприємні відчуття при запальних патологіях.
 • Постукуючі масажери. Вони обладнані невеликими по діаметру ударними голівками і незамінні для користувачів, які страждають від остеоартрозу або остеохондрозі шийного відділу, від м'язових болів.

Визначаючи, який масажер для шиї вибрати, слід враховувати і наявність теплового джерела, і можливість регулювати силу прогріву. Інфрачервоне тепло не тільки допомагає швидко зняти біль, але і посилює терапевтичний вплив інших масажних технік.

Який масажер для шиї вибрати?

Щоб зрозуміти, який масажер для шиї вибрати, важливо врахувати кілька факторів. Це і вартість приладу, і його конструкція, і наявність автоматичних програм, і масажні техніки, які пристрій здатний відтворювати. Роль грає і наявність автоматичного таймеру, який допоможе контролювати тривалість сеансу. Також враховують компанію-виробника, кращим вибором стануть моделі, що випускаються німецькою Casada, китайською RoTai, японською Yamaguchi або українською Zoryana. Масажери цих брендів демонструють оптимальне співвідношення ціни і якості.

Вплив масажеру для шиї на організм

Незалежно від того, якому виду пристрою ви віддасте перевагу, вплив масажеру для шиї на організм практично однаковий. При сеансах, якщо вони регулярно проводяться, вдається позбутися болю в м'язових тканинах, прискорити циркуляцію крові і лімфообіг, що сприяє активному насиченню клітин киснем і живильними речовинами. Масаж допоможе розслабити напрядені м'язи і відновити їх тонус, поліпшити загальне самопочуття і забезпечити заряд бадьорості.

Але не слід забувати, що вплив масажеру для шиї на організм може бути і негативним, якщо є протипоказання для проведення процедур. До того ж, важливо знати, як правильно користуватися масажером для шиї.

Показання і протипоказання, купити масажер для шиї в Києві, великий вибірПоказання і протипоказання

У масажу шийного відділу є свої показання та протипоказання, тому перед початком використання приладу необхідно проконсультуватися у лікаря. Але зазвичай застосовувати масажери для шиї показано у випадках:

 • Початкового етапу розвитку сколіозу, лордозу або кіфозу.
 • Біль  у м'язах в області хребта.
 • Шийний радикуліт в підгострій стадії.
 • Частковий остеохондроз в сукупності з невеликим зсувом хребців або їх коливаннями.
 • Відновлювальний період після складних оперативних втручань і захворювань, якщо пацієнт змушений постійно лежати або сидіти, що супроводжується зниженням тонусу м'язів.
 • Сидяча робота або постійні фізичні навантаження.
 • Головні болі.

Протипоказань при проведенні масажу шиї не менш, ніж показань, тому і потрібно призначення лікаря. Адже ті ж міжхребетні грижі можуть бути не виявлені, а вплив на них здатний спровокувати зсув хребців. Є й інші чинники, при яких масаж заборонений - гнійні освіти в шийному відділі, підвищена температура тіла, лихоманка, остеохондроз в гострій стадії, хронічний остеомієліт, захворювання серця і судин, ракові пухлини, гіпертонічний криз, різні інфекційні патології і ряд інших проблем.

Як правильно користуватися масажером для шиї?

Зазвичай до кожного якісному масажеру додається інструкція щодо того, як правильно користуватися масажером для шиї. Але хочеться зауважити, що в першу чергу слід врахувати показання і протипоказання, розташуватися з найбільшою зручністю, вибрати найбільш відповідний режим масажу і визначити оптимальний час процедури.

Висновок

Вибираючи масажер для шиї, врахуйте всі важливі чинники, адже ефективність сеансів залежить і від якості конструкції, і від режиму, і від дотримання того, як правильно користуватися масажером для шиї.