+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Який краще масажер для ніг

Масажер для ніг - що вибрати для комфортного і ефективного массажу


Протягом дня наше тіло приймає на себе величезну кількість навантажень різного характеру, і основна їх частина припадає на нижні кінцівки. При цьому зовсім необов'язково активно займатися спортом або ходити на протязі всього дня - навіть малорухливий спосіб життя і незмінне положення протягом тривалого часу здатні привести до проблем. Результатом навантажень може стати хворобливість, судомні скорочення м'язових тканин, застій крові і лімфи, набряклість. Навіть звичайна втома призводить до дискомфортних відчуттів в ногах. Масажери для ніг дозволяють усунути неприємні прояви і поліпшити стан здоров'я. Адже наші стопи - це осередок біологічно активних точок, пов'язаних з багатьма внутрішніми органами і системами, і їх грамотне опрацювання є вірним шляхом до здоров'я всього організму. Залишається визначити, який масажер для ніг краще і на що орієнтуватися, вибираючи модель.

Чим керуватися при виборі масажера


Цілком логічно, що вибір масажера повинен грунтуватися на тому результаті, який необхідно отримати. Отже, розмірковуючи про те, який масажер для ніг купити слід врахувати:

 1. Тип пристрою;
 2. Область, яку здатний обробити прилад;
 3. Відтворення масажних технік;
 4. Співвідношення ціни та можливостей.

Перед покупкою масажера потрібно обов'язково проконсультуватися у менеджера, який допоможе вам підібрати найбільш підходящу під ваші потреби модель.

Види масажерів для ніг


Сучасні масажери, які розробляють область ніг, в більшості своїй є компактними пристроями, транспортування яких не викликає ускладнень, і це дозволяє застосовувати їх незалежно від місця. Будинок, офіс, дача - місце розташування особливого значення не має, що стає додатковою зручністю.

Існує кілька видів масажерів для ніг:

 • вібраційні платформи;
 • роликові платформи;
 • масажери закритого типу з роликовим і компресійним впливом, але без фіксації гомілковостопного суглоба;
 • масажери закритого типу з роликовим і компресійним впливом, з фіксацією гомілковостопного суглоба;
 • масажні чобітки для масажу стоп і гомілок;
 • масажні чобітки - трансформери, які можуть масажувати одну зону або кілька (тільки стопи, стопи і гомілки або стопи-гомілки і стегна).


Кожний з цих пристроїв має свої переваги і певні недоліки, але при цьому найбільшим попитом користуються електромасажери погружного типу - тобто ті, у яких є спеціальні ніші для ніг. Така популярність пояснюється широким функціоналом, зручністю використання і управління, можливістю отримання повного розслаблення - не треба застосовувати зусилля для проведення масажу, немає необхідності стежити за часом завдяки вбудованому таймеру, вибір впливу здійснюється натисненням всього однієї кнопки. Найчастіше основним елементом впливу в електромассажері для ніг є ролики, однак нерідко як основну або додаткову допоміжну силу використовують вібраційні мотори або компресійну систему.

Які області опрацьовують масажери для ніг


Основний упор при використанні масажерів для ніг доводиться на стопу - як згадувалося вище, саме на ній розташовані зони, опрацювання яких покращує не тільки стан кінцівок, але і здоров'я організму в цілому. При додатковому використанні повітряних подушок вдається впливати на стопи по всьому об'єму. Результатом використання масажерів стає:

 • Лікування плоскостопості;
 • Усунення набряклості і венозної недостатності;
 • Позитивний ефект в разі вальгусної деформації;
 • Покращення обмінних процесів і нейро-стимуляція;
 • Відновлення рухової функції.


Вібраційні платформи також опрацьовують область стопи, їх ефективність досягається завдяки рельєфним виступам на поверхні. Такі масажери гарні для усунення хронічної втоми ніг.

Сучасні масажери крім зводу стопи і пальців розминають область п'яти і особливо ахіллове сухожилля, що дозволяє збільшити еластичність м'язів і полегшує ходьбу, їх використовують при наявності п'яткових шпор, варикозі і атеросклерозі

Масажери погружного типу поряд з масажними чобітками розминають не тільки стопу, а й щиколотки з гомілками, при цьому вплив роликової системи доповнено вібрацією і тиском стисненого повітря. Отриманий ефект дуже різноманітний:

 • Поліпшується лимфоток і циркуляція крові.
 • Усувається втома ніг і набряклість, м'язові спазми і біль.
 • Відновлюються рухові функції.
 • Лікуються артрози, артрити, анемія.
 • Тонізуються м'язові тканини.


Види масажної дії


Ще один аспект, який необхідно розглядати, щоб зрозуміти, який масажер для ніг вибрати-це масажні техніки, відтворювані пристроєм. І тут, якщо ви не хочете обходитися виключно розминаючим ефектом, перевагу слід віддати електричним масажер, оскільки завдяки сучасним технологіям вони здатні відтворювати:

 • техніки Шиацу, Гуаша і акупунктуру;
 • компресійний, роликовий і вібраційний вплив;
 • інноваційні технології, такі як метатарзальних ефект і інші.


При цьому кожен вид масажу може відтворюватися з різною швидкістю і силою. Непоганим доповненням служить ІК-прогрів, завдяки якому посилюється ефективність сеансу.

Отже, ми розглянули основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі масажера. Який з пристроїв найкраще підійде саме вам залежить від багатьох факторів, врахувавши які ви станете володарем ефективного масажера, здатного зберегти і поліпшити здоров'я ваших ніг.