+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Як вибрати масажер для ніг?

Як вибрати масажер для ніг, купити масажер для ніг в Києві, краща цінаПередмова
Показання для масажу ніг
Протипоказання для масажу
Які існують види масажерів для ніг?
Найпопулярніші виробники масажерів для ніг
Функції сучасних масажерів для ніг
Який ефект надаєте масажер для ніг?
На що варто звертати увагу при виборі масажера для ніг?
Як відрізнити якісний масажер для ніг від неякісного
Правильна експлуатація масажеру і його термін служби
Висновок

Передмова

Вибирати масажер для ніг нескладно, якщо відомі всі його параметри і функціональні переваги. При цьому користувач враховує вдале співвідношення «ціна-якість». Відомі виробники масажного обладнання постійно вдосконалюють масажери для ніг новими техніками. Тому сучасні масажери налаштовані на кілька видів масажів, які можна проводити по черзі або одночасно, користуючись автоматичною програмою і заданим режимом.

Показання для масажу ніг

Масажі для ніг рекомендують проводити, як профілактичну і лікувальну процедуру, при:

 • постійній напрузі м'язів і болях в ногах;
 • синдромі «важких ніг», викликаному набряком;
 • застійних явищах при малорухливому способі життя;
 • порушенню кровообігу;
 • атрофії м'язів, викликаній вимушеною знерухомленістю;
 • розвитку плоскостопості;
 • відновленні після травми;
 • появі «сіточки» на ногах;
 • скупченні солей в суглобах;
 • порушенні обміну речовин і зайвій вазі;
 • зниженому імунітеті;
 • старечій немочі.

Масаж для ніг проводиться в локальних проблемних зонах або по всій довжині кінцівки. Розминка проблемних зон є частиною рефлексотерапії. Натискання на біологічно активні точки значно покращує загальний стан усього організму. Масаж стопи дозволяє налагодити роботу внутрішніх органів, поліпшити метаболічні процеси, підвищити імунітет і працездатність.

Масажні процедури призначаються фахівцем з показниками і скасовуються при виникненні будь-яких протипоказань.

Протипоказання для масажу

Профілактичні масажі практично не мають протипоказань. Їх проводять, щоб зняти напругу в ногах, розслабитися після важкого робочого дня і поліпшити роботу організму. Але при будь-яких хронічних захворюваннях знадобиться консультація лікаря. Масаж для ніг протипоказаний, якщо:

 • діагностовано хронічне запальне захворювання в гострій стадії;
 • тримається підвищена температура без явних симптомів застуди;
 • виявлене онкологічне захворювання;
 • розвивається туберкульоз кісток;
 • шкіра на ногах покрита висипаннями, ранами і гнійниками;
 • помічені проблеми з судинами, супроводжувані утворенням «бляшок» і тромбів;
 • травми нижніх кінцівок не вилікувані до кінця;
 • спостерігається серцева недостатність і підвищений тиск;
 • вагітність супроводжується ускладненнями.

Які існують види масажерів для ніг, купити масажер для ніг в Києві, великий вибір, доставкаЯкі існують види масажерів для ніг?

Масажери для ніг поділяють на типи по виду управління і особливостям масажної дії. Залежно від типу приводу масажні пристрої поділяють на механічні та електричні. Механічні масажери зроблені з різних матеріалів з виступами, шипами або у вигляді роликів. Такі пристрої дуже прості в застосуванні, але значно поступаються по функціональності електричним масажер.

Електромасажери відрізняються за характером дії:

 • Компресійні, що забезпечують легке здавлення м'язів за рахунок повітряних подушок. Подушки розміщені в корпусі з глибокими нішами або в масажері, що нагадує чобіт.
 • Гідраційні, зроблені у вигляді ванночок з рифленим дном. Часто забезпечені вібрацією і інфрачервоним прогріванням.
 • Роликові, засновані на обертових масажних елементах з різними виступами. Забезпечують розминку і вплив на акупунктурні точки стопи.
 • Вібраційні, передають віброімпульси по всій нозі від стопи, встановлених на спеціальні платформи. Прилади працюють в різних режимах, регулюючи швидкість і амплітуду вібрацій.
 • Комбіновані, що гарантують комбінацію різних видів масажів. Багатофункціональність робить пристрій універсальним і ефективним.

Найпопулярніші виробники масажерів для ніг

Відомі компанії-виробники масажного обладнання завойовують ринок, завдяки високій якості і правильній ціновій політиці. Користувачі знають, що вартість брендових товарів значно перевищує пропозицію менш відомих аналогів.

Масажери для ніг преміум-класу пропонують на світовому ринку представники японської компанії Marutaka. Їхня продукція знаходиться створює лікувальний вплив на організм.

Оптимальні ціни і високу якість масажерів для ніг гарантують виробники компанії US Medica (США). Не відстає від провідного виробника Casada (Німеччина).

На ринку також представлені масажери за бюджетною ціною. У цій ніші працює українська компанія Zoryana і інші багатопрофільні виробники. Пропонує свою недорогу якісну продукцію компанія RoTai, Zenet і ін. Можна знайти в цьому ціновому сегменті масажне обладнання від англійської фірми Health-Island.

Дешеві аналоги масажерів трохи поступаються пристроїв преміум-класу в функціональності, але їх експлуатаційні характеристики нічим не гірше брендових.

Функції сучасних масажерів для ніг, купити масажер для ніг по кращій ціні, гарантія, доставка по УкраїніФункції сучасних масажерів для ніг

Сучасні моделі масажерів для ніг є багатофункціональними. Це дозволяє проводити одночасно різні види масажу і отримувати ефективну дію на стопи, гомілкостопи, литкові і стегнові м'язи.

Звичайні механічні масажери розраховані тільки на легке розминання стоп і зняття втоми. Електромасажери забезпечують глибоке опрацювання м'язів і вплив на біологічно активні точки, якщо пристрій оснащений необхідними елементами.

Головне призначення масажера для ніг - розробка стоп, на яких спроектовані точки від всіх життєво важливих систем організму. Роликовий механізм, встановлений в нижній частині корпусу, працює на різних рівнях інтенсивності. Ролики розминають, натискають на точки, розтягують стопу.

Лімфодренажний масаж забезпечують повітряно-компресійні подушки. У різних моделях їх кількість відрізняється. Але принцип дії заснований на легкому натисканні на м'язи під час накачування компресором повітря в подушки.

Вібромасажна дія є практично у всіх комбінованих пристроях. Вібраційні імпульси посилюють ефективність роликового масажу і повітряної компресії. Подача імпульсів йде від нижньої платформи і розходиться по всьому тілу.

Для прогрівання ніг і поліпшення кровообігу в нішах масажеру розміщені інфрачервоні елементи. Їх підключають окремою кнопкою, якщо в цьому є необхідність. Інфрачервоний прогрів прискорює приплив крові до ніг і допомагає зняти больові спазми.

Який ефект надає масажер для ніг?

Масажер для ніг використовують, як профілактичний пристрій. При призначенні фахівцем в лікувальному комплексі масажер може забезпечити цілий ряд фізіотерапевтичних процедур. У клініці їх проводять окремо, займаючи у пацієнта багато часу. Комбінований масажер для ніг має досить функцій, щоб розім'яти, розтерти, зігріти м'язи, зв'язки і суглоби на ногах.

Масажер для ніг при правильному систематичному застосуванні дозволяє зняти напругу і больові спазми в ногах, що виникають при тривалій ходьбі, фізичних навантаженнях або вимушеному знерухомленню.

Поява набряклості в ногах не повинна лякати. Застійні явища легко прибрати за допомогою масажера для ніг. Набряки зникають вже після першої процедури, з'являється легкість і рухливість кінцівок.

При перевантаженнях на м'язи завжди страждають фасції (м'язові «футляри»). Їм не вистачає мастила і поживних речовин. Масажер впливає на спазмовані тригерні точки і повертає еластичність м'язів. Спортсмени, завдяки профілактичному міофасціальному масажу, уникають розривів зв'язок і м'язової тканини.

Розминка і розтягування стопи роликовим механізмом попереджає розвиток плоскостопості. Якщо стопи вже деформовані, необхідно проводити сеанси масажу систематично. Поступово проблема зникне і до стоп повернеться фізіологічна форма. На стопах розміщені біологічно активні точки. Їх розробка значно покращує загальний стан організму, підвищує імунітет і життєвий тонус.

Віброімпульси і інфрачервоний прогрів вважаються додатковими функціями. Але їх дія впливає на прискорений кровообіг і лімфообіг, що приносить клітинам кисень і корисні речовини. Комбінуючи різні функції масажера для ніг можна зняти проблему застійних явищ в судинах і зупинити розвиток тромбофлебіту.

Повітряно-компресійний масаж покращує рухливість нижніх кінцівок після отриманої травми і вимушеного знерухомлення. Натискання на акупресурні точки повітряними подушками активізує обмін речовин в клітинах і прискорює виведення шлаків з організму.

На що варто звертати увагу при виборі масажера для ніг, вибрати та купити масажер для ніг по кращій цініНа що варто звертати увагу при виборі масажера для ніг?

Вибір масажера для ніг залежить не тільки від його функціональності. Для багатьох користувачів важливими факторами є бренд компанії-виробника, вартість, компактність і ін.

Якщо справа тільки в ціні, можна вибрати масажер для ніг з однією функцією. Таким пристроєм зручно користуватися для щоденних профілактичних масажів.

Але краще трохи витратитися й придбати комбіновану модель. Масажер для ніг з роликовим механізмом, вібромасажером і повітряними подушками допоможе вирішити багато проблем не тільки з ногами, а й з хронічними захворюваннями. Це кращий спосіб отримати розслаблення для всього організму після важкого робочого дня.

Важливим моментом при виборі масажера стане репутація його виробника. Багато користувачів вважають за краще доплатити за бренд. Перевірені моделі користуються великим попитом, ніж їх дешеві аналоги.

Як відрізнити якісний масажер для ніг від неякісного

Гарантію якості забезпечує компанія-виробник. При покупці оформляється гарантійний талон з правом заміни або ремонту обладнання протягом зазначеного періоду.

Продавці-консультанти зобов'язані провести тест-драйв масажному пристрою, щоб переконатися в його робочому стані. Після включення в мережу перевіряється робоче положення всіх кнопок на панелі управління. Якщо модель масажера забезпечена дисплеєм, на ньому з'являються покажчики режиму, швидкості, обраної програми.

Покупець зобов'язаний оглянути пристрій, дати оцінку зовнішніх даних, перевірити відсутність ушкоджень корпусу і наявність зазначених в інструкції деталей.

Масажер для ніг вибирається за типом і функціональними можливостями. Тому не варто шукати кнопку вібромасажу в простому роликовому масажері. Якість приладу підтверджується проведенням масажу в заданому режимі. Будь-які збої в роботі вказують на поломки і дефекти масажера. Такий пристрій краще не купувати або замінити протягом 14 днів.

Правильна експлуатація масажера і його термін служби

Після повної оплати покупки користуватися масажером потрібно згідно з інструкцією. Гарантійний талон діє тільки в тому випадку, якщо масажер для ніг використовується за призначенням.

Масажний пристрій не можна піддавати різким ударам, падінню, потраплянню вологи. Пошкоджений корпус тягне за собою порушення функціоналу і поломки масажеру вже після першої процедури. Потрібно стежити, щоб ноги перед процедурою були сухі і чисті. При включенні приладів не повинно бути ніяких сторонніх шумів і звуків.

Після закінчення процедури масажер відключається автоматично, якщо встановлено таймер. У массажерах преміум-класу є аварійне відключення, яке спрацьовує при неправильній експлуатації, відключенні електроенергії та інших форс-мажорних обставинах.

Виробники вказують в супровідних документах термін служби масажера для ніг, який становить мінімум 12 місяців.
 
Висновок

Масажери для ніг представлені на ринку масажного обладнання різними виробниками. Щоб вибрати якісний пристрій за доступною ціною, варто звернути увагу на якість продукції і репутацію виробника. Широка пропозиція від відомих компаній дозволяє вибрати масажер для ніг по типу, функціональності і вартості. Масажер для ніг з високими якісними показниками забезпечує повну релаксацію, зняття спазмів і болю в ногах, профілактику захворювань і повне оздоровлення організму.