+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Докладно про види Тенісних столів

Настільний теніс – це захоплююче і корисне заняття. Гра, в яку дуже швидко навчитися грати, і яка досить безпечна. Це відмінний спосіб провести дозвілля великою компанією і отримати задоволення. Звичайно, на деяких спортивних майданчиках існують пошкоджені версії тенісних столів, але насолода, звичайно, не порівняти з тим, якщо зіграти з улюбленими друзями в теніс вдома або на роботі...
Буває три види тенісних столів:

1)Всепогодні тенісні столи.
Такі столи призначені для гри на свіжому повітрі. Вони не псуються від впливу ультрафіолетових променів і різних опадів, а також відмінно переносять різні перепади температури, вологість чи спеку, і при цьому такий тенісний стіл не псує свою форму і зберігає свій первісний вигляд. Покриття стільниці зазвичай або плита ДСП або пластик, або алюміній або меламинин. До речі, всепогодні столи покриваються спеціальним антибліковим покриттям, яке захищає очі гравців від відблисків сонця і не перериває гру.

2)Тенісні столи для закритих приміщень.
Різниця між тенісним столом для закритих приміщень і всепогодним невелика. Головна відмінність – це менша вага конструкції, що дозволяє його легко пересувати або складати, а також додаткові модифікації та обладнання, які призначені для зберігання різних ігрових аксесуарів.

3)Професійні тенісні столи.
Якщо тенісний стіл для закритих приміщень має стільницю, товщина якої не перевищує дев'ятнадцять міліметрів, то середній розмір стільниці професійного столу – 22 – 28 мм. Він набагато масивніші, ніж столи для закритих приміщень, і його вага близько ста кілограм (для порівняння, вага столу для приміщень приблизно 60 кг) . Але професійний стіл дуже просто складається, і головна його перевага – це надійність і довговічність.