+38 096 157 87 87
  • +38 099 222 12 43
  • пн.-нд. з 9:00 до 21:00
Передзвоніть мені

Matrix: з турботою про Ваше здоров'я!

Matrix

Компанія Matrix Fitness робить все можливе, щоб створювати тренажери, заняття на яких не будуть нудними і монотонними. У продукції відомого американського бренду втілені комфорт і естетична привабливість. Завдяки цьому, а також високою функціональності та якості обладнання, кардіотренажери Matrix завоювали довіру споживачів і застосовуються у фітнес-клубах та інших спортучреждениях по всьому світу.

Використання у виробництві продукції інноваційних технологій робить це спортивне обладнання максимально ефективним. Кардіотренажери даної торгової марки вважаються одними з найкращих для виконання таких завдань, як зміцнення серцево-судинної, дихальної і нервової систем. Вони також дають можливість опрацювати всі основні групи м'язів. Підвищена комфортабельність, широкий діапазон навантажень і інші перераховані вище переваги дозволяють віднести тренажери Matrix до класу "Еліт".

З асортиментом продукції торгової марки Matrix Ви можете ознайомитися у відповідних розділах: бігові доріжки велотренажери орбітреки.