+38 096 157 87 87
Передзвоніть мені

Гарантія

Гарантія

В асортименті інтернет-магазину My-Komfort представлена тільки сертифікована продукція, що пройшла обов'язкову перевірку якості на заводі-виробнику.

Умови гарантії

На всі товари, представлені в асортименті інтернет-магазину «Мій Комфорт», поширюється гарантія виробника терміном від 12 місяців до 10 років. Точний термін гарантії вказаний в гарантійному талоні, який заповнюється під час продажу товару.

Отримавши своє замовлення, ви повинні відразу перевірити придбане обладнання на предмет цілісності і комплектності. Перелік деталей і аксесуарів, які входять в комплект, вказується в керівництві по експлуатації. Цілісність визначається відсутністю видимих дефектів: тріщин, подряпин, відколів й інших ушкоджень.

Гарантійний ремонт

Після купівлі будь-якої продукції в нашому інтернет-магазині неодмінно збережіть гарантійний талон. Пам'ятайте, що гарантійне обслуговування здійснюється тільки за наявності гарантійного талона. Причому в самому талоні повинні бути зазначені наступні дані:

  • модель купленого вироби;
  • його серійний номер;
  • строк дії гарантії;
  • дата здійснення продажу.

Важливо: ремонт обладнання може проводити тільки авторизованого виробником сервісного центру. Адреси і телефони всіх авторизованих сервісних центрів вказані в гарантійному талоні. Більш детальні умови гарантійного обслуговування придбаного вами обладнання або продукції ви знайдете в гарантійному талоні.